4MA161133Z3BACTGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA161133Z3BACTGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 161.133MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 4MA161133Z3BACTGI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4MA161133Z3BACTGI
Număr parc 4MA161133Z3BACTGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 161.133MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5150 pcs Fișa cu date 4MA161133Z3BACTGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA161133Z3BACTGI
IDT4MA161133Z3BACTGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 161.133MHz descriere detaliata 161.133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -