4MA156250Z3BACUGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA156250Z3BACUGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 4MA156250Z3BACUGI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4MA156250Z3BACUGI
Număr parc 4MA156250Z3BACUGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2821 pcs Fișa cu date 4MA156250Z3BACUGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA156250Z3BACUGI
IDT4MA156250Z3BACUGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 156.25MHz descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 95mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -