4MA148500Z3AACTGI8
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA148500Z3AACTGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 4MA148500Z3AACTGI8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4MA148500Z3AACTGI8
Număr parc 4MA148500Z3AACTGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3398 pcs Fișa cu date 4MA148500Z3AACTGI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA148500Z3AACTGI8
IDT4MA148500Z3AACTGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 148.5MHz descriere detaliata 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -