4MA080000Z4AACTGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA080000Z4AACTGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 80.000MHZ LVDS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA080000Z4AACTGI8
Număr parc 4MA080000Z4AACTGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 80.000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5102 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4MA080000Z4AACTGI8
IDT4MA080000Z4AACTGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 80MHz descriere detaliata 80MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 105mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4MA075000Z4AACUGI
4MA075000Z4AACUGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD
In stoc: 6566 pcs
Descarca:
RFQ
4MA080000Z4AACTGI
4MA080000Z4AACTGI
Descriere: OSC MEMS 80.000MHZ LVDS SMD