4HF200000Z4AACUGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4HF200000Z4AACUGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4HF200000Z4AACUGI
Număr parc 4HF200000Z4AACUGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2965 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4HF
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4HF200000Z4AACUGI
IDT4HF200000Z4AACUGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 200MHz descriere detaliata 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead