4HF106250Z4BACTGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4HF106250Z4BACTGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4HF106250Z4BACTGI
Număr parc 4HF106250Z4BACTGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3140 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4HF
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4HF106250Z4BACTGI
IDT4HF106250Z4BACTGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 106.25MHz descriere detaliata 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead