4HF050000Z3BACTGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4HF050000Z3BACTGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4HF050000Z3BACTGI
Număr parc 4HF050000Z3BACTGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6366 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4HF
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4HF050000Z3BACTGI
IDT4HF050000Z3BACTGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 50MHz descriere detaliata 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) - Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4HF050000Z3AACUGI
4HF050000Z3AACUGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 50.000MHZ LVPECL SMD
In stoc: 4703 pcs
Descarca:
RFQ
4HF050000Z3BACTGI8
4HF050000Z3BACTGI8