23S05T-1DCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 23S05T-1DCG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC CLK BUFFER PL ZD 8-SOIC
Foi de date: 1.23S05T-1DCG8.pdf2.23S05T-1DCG8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 23S05T-1DCG8
Număr parc 23S05T-1DCG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC CLK BUFFER PL ZD 8-SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78727 pcs Fișa cu date 1.23S05T-1DCG8.pdf2.23S05T-1DCG8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.3 V ~ 2.7 V Tip Zero Delay Buffer
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Raport - intrare: ieșire 1:5 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
producție CMOS, LVTTL Alte nume IDT23S05T-1DCG8
IDT23S05T-1DCG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare LVTTL
Frecvență - Max 133MHz Divider / Multiplicator No/No