RV8H-S-D24
IDECIDEC
RV8H-S-D24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RV8H-S-D24
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Foi de date: RV8H-S-D24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RV8H-S-D24
Număr parc RV8H-S-D24 Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4892 pcs Fișa cu date RV8H-S-D24.pdf
Porniți tensiunea (Max) 21.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.68 VDC
Stilul de terminare Spring Terminal Tensiune de comutare 400VAC, 125VDC - Max
Serie RV8 Tipul releului General Purpose with Socket
ambalare Bulk Alte nume 1885-1189
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Tipul de montare DIN Rail
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil DIN Rail Rating de contact (curent) 6A
Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.27 kOhms Puterea bobinei 250 mW
Coil curent 10.6mA