RV8H-2S-AD24
IDECIDEC
RV8H-2S-AD24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RV8H-2S-AD24
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V
Foi de date: RV8H-2S-AD24.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RV8H-2S-AD24
Număr parc RV8H-2S-AD24 Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5500 pcs Fișa cu date RV8H-2S-AD24.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC/DC Opriți tensiunea (Min) 1.68 VAC/DC
Stilul de terminare Spring Terminal Tensiune de comutare 250VAC - Nom
Serie RV8 Timp de eliberare 15ms
Tipul releului General Purpose with Socket ambalare Bulk
Alte nume 1885-1597 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare DIN Rail
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VAC/DC Coil DIN Rail Rating de contact (curent) 6A
Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VAC/DC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 1.14 kOhms Puterea bobinei 500 mW
Coil curent 21.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RV8H-2S-AD48-C1D2
RV8H-2S-AD48-C1D2
Producători: IDEC
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 48V
In stoc: 4223 pcs
Descarca: RV8H-2S-AD48-C1D2.pdf
RFQ
RV8H-2S-AD18-C1D2
RV8H-2S-AD18-C1D2
Producători: IDEC
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 18V
In stoc: 4523 pcs
Descarca: RV8H-2S-AD18-C1D2.pdf
RFQ
RV8H-2S-AD24-C1D2
RV8H-2S-AD24-C1D2
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V