RV8H-2L-D12
IDECIDEC
RV8H-2L-D12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RV8H-2L-D12
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Foi de date: RV8H-2L-D12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RV8H-2L-D12
Număr parc RV8H-2L-D12 Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4923 pcs Fișa cu date RV8H-2L-D12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.84 VDC
Stilul de terminare Screw Terminal Tensiune de comutare 250VAC - Nom
Serie RV8 Timp de eliberare 15ms
Tipul releului General Purpose with Socket ambalare Bulk
Alte nume 1885-1719 Temperatura de Operare -40°C ~ 55°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare DIN Rail
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil DIN Rail Rating de contact (curent) 8A
Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 375 Ohms Puterea bobinei 380 mW
Coil curent 32.0mA