RU4S-M-D110
IDECIDEC
RU4S-M-D110 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RU4S-M-D110
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V
Foi de date: RU4S-M-D110.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RU4S-M-D110
Număr parc RU4S-M-D110 Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8990 pcs Fișa cu date RU4S-M-D110.pdf
Porniți tensiunea (Max) 88 VDC Opriți tensiunea (Min) 11 VAC/DC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC, 30VDC - Max
Serie RU Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1838 Temperatura de Operare -55°C ~ 60°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Socketable
descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 6A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact 4PDT (4 Form C)
Tensiune în bobină 110VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 12.1 kOhms Puterea bobinei -
Coil curent 8.9mA