RH2B-ULDC24V
IDECIDEC
RH2B-ULDC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RH2B-ULDC24V
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Foi de date: RH2B-ULDC24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RH2B-ULDC24V
Număr parc RH2B-ULDC24V Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5844 pcs Fișa cu date RH2B-ULDC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 240VAC, 30VDC - Max
Serie RH Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1529 Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Socketable
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 650 Ohms Puterea bobinei -
Coil curent 37.0mA