PS5R-VE24
IDECIDEC
PS5R-VE24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PS5R-VE24
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului POWER SUPPLY 90W 24VDC DIN
Foi de date: PS5R-VE24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 922 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PS5R-VE24
Număr parc PS5R-VE24 Producător IDEC
Descriere POWER SUPPLY 90W 24VDC DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 922 pcs Fișa cu date PS5R-VE24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 1.42" W x 3.74" H (108.0mm x 36.0mm x 95.0mm)
Serie PS5R-V Putere (Wați) 90W
Alte nume 1885-1490 Temperatura de Operare -25°C ~ 65°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.75A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.75A Aprobări CE, cULus, TUV