HW1B-M1F10-G
IDECIDEC
HW1B-M1F10-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HW1B-M1F10-G
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului 22MM PUSHBUTTON GREEN
Foi de date: HW1B-M1F10-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HW1B-M1F10-G
Număr parc HW1B-M1F10-G Producător IDEC
Descriere 22MM PUSHBUTTON GREEN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7640 pcs Fișa cu date HW1B-M1F10-G.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 24V Tensiunea nominală - AC 110V
Tip Standard Stilul de terminare Screw Terminal
Funcția de comutare Off-Mom Serie HW
Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 22.30mm Dia ambalare Bulk
Alte nume 1885-1073 Temperatura de Operare -25°C ~ 50°C
Tipul de montare Panel Mount, Front Viața mecanică 5,000,000 Cycles
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici - Viața electrică -
descriere detaliata Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Ratingul curent 10A (AC), 8A (DC)