GT5Y-2SN1A24
IDECIDEC
GT5Y-2SN1A24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GT5Y-2SN1A24
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A
Foi de date: GT5Y-2SN1A24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GT5Y-2SN1A24
Număr parc GT5Y-2SN1A24 Producător IDEC
Descriere TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2429 pcs Fișa cu date GT5Y-2SN1A24.pdf
Tensiune - Aprovizionare 24VAC Metoda inițierii temporizării Input Voltage
Metoda de ajustare a timpului Screwdriver Slot Stilul de terminare Plug In
Serie GT5Y Tipul releului Mechanical Relay
Alte nume 1885-1272 Tipul de montare Socketable
Funcţie On-Delay descriere detaliata On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 10 Min Delay 5A @ 220VAC/30VDC Socketable
Timp de intarziere 0.1 Sec ~ 10 Min Rating de contact @ Voltaj 5A @ 220VAC/30VDC