PPTR0500AP5VN-R111
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PPTR0500AP5VN-R111
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPTR0500AP5VN-R111.pdf2.PPTR0500AP5VN-R111.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 32 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPTR0500AP5VN-R111
Număr parc PPTR0500AP5VN-R111 Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 32 pcs Fișa cu date 1.PPTR0500AP5VN-R111.pdf2.PPTR0500AP5VN-R111.pdf
Tensiune - Aprovizionare 6 V ~ 30 V Stilul de terminare PC Pin
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie PPTR
Tip de presiune Absolute Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire Analog, RS-485 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 500 PSI (3447.38 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Presiune maximă 1500 PSI (10342.14 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Precizie ±0.24%