PPTR0300AP2VN-R120
Prezentarea produsului
Număr parc: PPTR0300AP2VN-R120
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPTR0300AP2VN-R120.pdf2.PPTR0300AP2VN-R120.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 31 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPTR0300AP2VN-R120
Număr parc PPTR0300AP2VN-R120 Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 31 pcs Fișa cu date 1.PPTR0300AP2VN-R120.pdf2.PPTR0300AP2VN-R120.pdf
Tensiune - Aprovizionare 6 V ~ 30 V Stilul de terminare PC Pin
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie PPTR
Tip de presiune Absolute Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire Analog, RS-232 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 300 PSI (2068.43 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Presiune maximă 900 PSI (6205.28 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Precizie ±0.24%