PPT2-0100GWW5VE
Prezentarea produsului
Număr parc: PPT2-0100GWW5VE
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG
Foi de date: 1.PPT2-0100GWW5VE.pdf2.PPT2-0100GWW5VE.pdf3.PPT2-0100GWW5VE.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Starea stocului 62 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPT2-0100GWW5VE
Număr parc PPT2-0100GWW5VE Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
Tensiune - Aprovizionare 6 V ~ 34 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie PPT2
Starea RoHS RoHS Compliant Tip de presiune Gauge
Stilul portului Barbed Dimensiunea portului Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual
Pachet / Caz Module Cube Tipul de ieșire Analog, RS-485
producție 0 V ~ 5 V Temperatura de Operare -55°C ~ 110°C
Presiunea de lucru 100 PSI (689.48 kPa) Presiune maximă 600 PSI (4136.85 kPa)
Caracteristici - descriere detaliata Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Precizie ±0.075%