PPT2-0100GKW2VS
Prezentarea produsului
Număr parc: PPT2-0100GKW2VS
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPT2-0100GKW2VS.pdf2.PPT2-0100GKW2VS.pdf3.PPT2-0100GKW2VS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 66 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPT2-0100GKW2VS
Număr parc PPT2-0100GKW2VS Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 6 V ~ 34 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie PPT2
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Barbed, Threaded
Dimensiunea portului Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube Pachet / Caz Module Cube
Tipul de ieșire Analog, RS-232 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 100 PSI (689.48 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 300 PSI (2068.43 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube Precizie ±0.0375%