PPT2-0100GFR5VS
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PPT2-0100GFR5VS
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPT2-0100GFR5VS.pdf2.PPT2-0100GFR5VS.pdf3.PPT2-0100GFR5VS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 65 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPT2-0100GFR5VS
Număr parc PPT2-0100GFR5VS Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 6 V ~ 34 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie PPT2
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Barbed, Filtered
Dimensiunea portului Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Pachet / Caz Module Cube
Tipul de ieșire Analog, RS-485 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 100 PSI (689.48 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 300 PSI (2068.43 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube Precizie ±0.0375%