PPT0100GFX5VA
Prezentarea produsului
Număr parc: PPT0100GFX5VA
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPT0100GFX5VA.pdf2.PPT0100GFX5VA.pdf3.PPT0100GFX5VA.pdf4.PPT0100GFX5VA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 99 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPT0100GFX5VA
Număr parc PPT0100GFX5VA Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Tensiune - Aprovizionare 5.5 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Filtered, Threaded
Dimensiunea portului Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter Pachet / Caz Module Cube
Tipul de ieșire Analog, RS-485 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 100 PSI (689.48 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 300 PSI (2068.43 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube Precizie ±0.05%