PPT0050DFR5VB
Prezentarea produsului
Număr parc: PPT0050DFR5VB
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului PRESSURE TRANSDUCER
Foi de date: 1.PPT0050DFR5VB.pdf2.PPT0050DFR5VB.pdf3.PPT0050DFR5VB.pdf4.PPT0050DFR5VB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 86 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPT0050DFR5VB
Număr parc PPT0050DFR5VB Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descriere PRESSURE TRANSDUCER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
Tensiune - Aprovizionare 5.5 V ~ 30 V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Differential Stilul portului Barbed, Filtered
Dimensiunea portului Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Pachet / Caz Module Cube
Tipul de ieșire Analog, RS-485 producție 0 V ~ 5 V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru ±50 PSI (±344.74 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă ±150 PSI (±1034.21 kPa)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Caracteristici -
descriere detaliata Pressure Sensor ±50 PSI (±344.74 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube Precizie ±0.05%