IPT0010G33R
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IPT0010G33R
Producator / Marca: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Descrierea produsului SENS PRESSURE MOD 10PSIG GAUGE
Foi de date: IPT0010G33R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Starea stocului 125 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IPT0010G33R
Număr parc IPT0010G33R Producător Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
cantitate valabila 125 pcs Fișa cu date IPT0010G33R.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4 V ~ 12 V Stilul de terminare Surface Mount
Pachetul dispozitivului furnizor - Serie -
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Barbless
Dimensiunea portului Male - 0.26" (6.71mm) Tube Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire SPI producție 24 b
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Presiunea de lucru 10 PSI (68.95 kPa)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă 30 PSI (206.84 kPa)
descriere detaliata Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 0.26" (6.71mm) Tube 24 b Module Precizie ±0.1%