SX4-168S-DC
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SX4-168S-DC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului DUST COVER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SX4-168S-DC
Număr parc SX4-168S-DC Producător Hirose
Descriere DUST COVER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40719 pcs Fișa cu date
Serie - ambalare Bulk
Alte nume 530-0151-9-00 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare - descriere detaliata DUST COVER
Tipul de accesorii Dust Cover
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SX48BD-G
SX48BD-G
Producători: Parallax, Inc.
Descriere: IC MCU 8BIT 6KB FLASH 48QFP
In stoc: 4834 pcs
Descarca: SX48BD-G.pdf
RFQ
NX1BL-15T-KT3B(05)
NX1BL-15T-KT3B(05)
Producători: Hirose
Descriere: CONN CARD BUS FRAME 15POS 0.3MM
In stoc: 15453 pcs
Descarca: NX1BL-15T-KT3B(05).pdf
RFQ
SX4BA-168S-1.27DSD(92)
SX4BA-168S-1.27DSD(92)
Producători: Hirose
Descriere: CONN SKT DIMM 168POS PCB
Descarca:
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: LATCH CONN ASSY FOR MINI PCI
Descarca: 0480994000.pdf
SX48BD
SX48BD
Producători: Parallax, Inc.
Descarca: SX48BD.pdf
SX4EA-168S-1.27DSA(92)
SX4EA-168S-1.27DSA(92)
Descarca:
NX1-25T-KT3K
NX1-25T-KT3K
Descriere: CONN FRAME KIT 25POS 0.3MM 5V
Descarca: NX1-25T-KT3K.pdf
Producători: Amphenol FCI
Descriere: C SH TII 1 I/O
Descarca: 83808-21000.pdf
Producători: Amphenol FCI
Descriere: PCMCIA THREADED SCREW
Producători: AVX Corporation
Descriere: KIT COMPACT FLASH 50 POS
SX4EA-168S-1.27DSD(94)
SX4EA-168S-1.27DSD(94)
Descriere: HOLD DOWN
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW