ST60X-36S(30)
HiroseHirose
ST60X-36S(30) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST60X-36S(30)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 36POS R/A CRADLE SMD
Foi de date: ST60X-36S(30).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ST60X-36S(30)
Număr parc ST60X-36S(30) Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 36POS R/A CRADLE SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44876 pcs Fișa cu date ST60X-36S(30).pdf
Voltaj 100V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu -
Serie ST Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.020" (0.50mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 241-0035-7-30
Temperatura de Operare -30°C ~ 80°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 36
Tipul de montare Surface Mount, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA9T), Nylon 9T Înălțimea izolației 0.116" (2.95mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Board Guide, Mounting Flange, Shielded Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 36 position 0.020" (0.50mm) Ratingul curent 0.5A