RM24TP-31S(71)
HiroseHirose
RM24TP-31S(71) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RM24TP-31S(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP
Foi de date: RM24TP-31S(71).pdf
  • Mesaj
Specificațiile RM24TP-31S(71)
Număr parc RM24TP-31S(71) Producător Hirose
Descriere CONN PLUG FMALE 31POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4303 pcs Fișa cu date RM24TP-31S(71).pdf
Voltaj 500VAC terminare -
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24 Shell Material -
Shell Finish - Serie RM
ambalare Bulk Alte nume H124421
RM24TP-31S(71)-ND
Orientare Keyed Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 31 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul - Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Silver Ratingul curent 5A