RM21WTP-20P(71)
HiroseHirose
RM21WTP-20P(71) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RM21WTP-20P(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Foi de date: RM21WTP-20P(71).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RM21WTP-20P(71)
Număr parc RM21WTP-20P(71) Producător Hirose
Descriere CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2356 pcs Fișa cu date RM21WTP-20P(71).pdf
Voltaj 350VAC, 490VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21 Shell Material Brass
Shell Finish Nickel Serie RM-W
ambalare Bulk Alte nume 109-1404-0-71
H124410
RM21WTP-20P(71)-ND
Orientare Keyed Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Diallyl Phthalate (DAP) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Backshell, Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 8.00µin (0.203µm)
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea Brass, Nickel Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RM21WTP-20S(31)
RM21WTP-20S(31)
Producători: Hirose
Descriere: CONNECTOR
In stoc: 5879 pcs
Descarca: RM21WTP-20S(31).pdf
RFQ
RM21WTP-15P(71)
RM21WTP-15P(71)
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP