RM15WTPZ-10P(71)
HiroseHirose
RM15WTPZ-10P(71) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RM15WTPZ-10P(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: RM15WTPZ-10P(71).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RM15WTPZ-10P(71)
Număr parc RM15WTPZ-10P(71) Producător Hirose
Descriere CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4493 pcs Fișa cu date RM15WTPZ-10P(71).pdf
Voltaj 350VAC, 490VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15 Shell Material Zinc Alloy
Shell Finish Chromate Serie RM-W
ambalare Bulk Alte nume H124364
RM15WTPZ-10P(71)-ND
Orientare Keyed Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Diallyl Phthalate (DAP) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Backshell, Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 5A