PCN10-96S-2.54C
HiroseHirose
PCN10-96S-2.54C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCN10-96S-2.54C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN DIN RCP 96 POS 2.54MM
Foi de date: PCN10-96S-2.54C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCN10-96S-2.54C
Număr parc PCN10-96S-2.54C Producător Hirose
Descriere CONN DIN RCP 96 POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23400 pcs Fișa cu date PCN10-96S-2.54C.pdf
terminare Crimp Stil C
Serie PCN10 Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare - Alte nume H122315
PCN10-96S-2.54C-ND
PCN1096S254C
Q5104456
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 96
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Ratingul curent 2A Contactați Finish Thickness -