MDF7B-22P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7B-22P-2.54DSA(55) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7B-22P-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 22POS 2.54MM
Foi de date: MDF7B-22P-2.54DSA(55).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF7B-22P-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7B-22P-2.54DSA(55) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 22POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59873 pcs Fișa cu date MDF7B-22P-2.54DSA(55).pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie MDF7 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.867" (22.01mm) Alte nume 547-0186-5-55
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 22
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.648" (16.47mm)