MDF7-5S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-5S-2.54DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-5S-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 5POS SINGLE TIN
Foi de date: MDF7-5S-2.54DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-5S-2.54DSA
Număr parc MDF7-5S-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 5POS SINGLE TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5200 pcs Fișa cu date MDF7-5S-2.54DSA.pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume *MDF7-5S-2.54DSA
H2550
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 5
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -