MDF7-34D-2.54DSA(26)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-34D-2.54DSA(26)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Foi de date: MDF7-34D-2.54DSA(26).pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-34D-2.54DSA(26)
Număr parc MDF7-34D-2.54DSA(26) Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6053 pcs Fișa cu date MDF7-34D-2.54DSA(26).pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 547-0227-0-26
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate - Numărul de poziții 34
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole Ratingul curent 3A
Tip de contact Female Socket Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Bottom Entry Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF7-30D-2.54DSA(56)
MDF7-30D-2.54DSA(56)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 30POS DOUBLE GOLD
In stoc: 22006 pcs
Descarca: MDF7-30D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA
MDF7-34D-2.54DSA
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
In stoc: 3543 pcs
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(42)
MDF7-34D-2.54DSA(42)
Descriere: CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Descarca:
MDF7-30P-2.54DSA(55)
MDF7-30P-2.54DSA(55)
Descriere: CONN HDR 30POS 2.54MM
Descarca: MDF7-30P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-30DP-2.54DSA
MDF7-30DP-2.54DSA
Descarca: MDF7-30DP-2.54DSA.pdf
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(38)
MDF7-34D-2.54DSA(38)
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA(38).pdf
MDF7-30D-2.54DSA(55)
MDF7-30D-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-30D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(55)
MDF7-34D-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
MDF7-30DP-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-30DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(60)
MDF7-34D-2.54DSA(60)
Descarca: MDF7-34D-2.54DSA(60).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW