MDF7-25P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7-25P-2.54DSA(01) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-25P-2.54DSA(01)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 25POS 2.54MM
Foi de date: MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-25P-2.54DSA(01)
Număr parc MDF7-25P-2.54DSA(01) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 25POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27069 pcs Fișa cu date MDF7-25P-2.54DSA(01).pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie MDF7 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.612" (15.54mm) Alte nume 547-0023-0-01
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 25
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.394" (10.00mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
produse asemanatoare
MDF7-24S-2.54DSA(69)
MDF7-24S-2.54DSA(69)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 24POS SINGLE TIN
In stoc: 21257 pcs
Descarca: MDF7-24S-2.54DSA(69).pdf
RFQ
MDF7-25P-2.54DSA(37)
MDF7-25P-2.54DSA(37)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 25POS 2.54MM
In stoc: 32475 pcs
Descarca: MDF7-25P-2.54DSA(37).pdf
RFQ
MDF7-25P-2.54DS(56)
MDF7-25P-2.54DS(56)
Descarca: MDF7-25P-2.54DS(56).pdf
MDF7-25P-2.54DSA(55)
MDF7-25P-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(14)
MDF7-25S-2.54DSA(14)
Descriere: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(14).pdf
MDF7-25S-2.54DSA
MDF7-25S-2.54DSA
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA.pdf
MDF7-24S-2.54DSA(55)
MDF7-24S-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-24S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(32)
MDF7-25S-2.54DSA(32)
Descriere: CONN RECEPT 25POS 2.54MM TH
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(32).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(31)
MDF7-25S-2.54DSA(31)
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-24S-2.54DSA
MDF7-24S-2.54DSA
Descarca: MDF7-24S-2.54DSA.pdf
MDF7-24S-2.54DSA(56)
MDF7-24S-2.54DSA(56)
Descarca: MDF7-24S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-25P-2.54DS(55)
MDF7-25P-2.54DS(55)
Descarca: MDF7-25P-2.54DS(55).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW