MDF7-22D-2.54DSA(55)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-22D-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 22POS DOUBLE GOLD
Foi de date: MDF7-22D-2.54DSA(55).pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-22D-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7-22D-2.54DSA(55) Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 22POS DOUBLE GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3883 pcs Fișa cu date MDF7-22D-2.54DSA(55).pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 547-0246-5-55
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 22
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 22 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 78.7µin (2.00µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Bottom Entry
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF7-22P-2.54DS(55)
MDF7-22P-2.54DS(55)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 22POS 2.54MM
In stoc: 68578 pcs
Descarca: MDF7-22P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-22D-2.54DSA(96)
MDF7-22D-2.54DSA(96)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT 22POS DBL STR TH GOLD
In stoc: 36813 pcs
Descarca:
RFQ
MDF7-21S-2.54DSA(56)
MDF7-21S-2.54DSA(56)
Descriere: CONN RECEPT 21POS SINGLE TIN
Descarca: MDF7-21S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-21S-2.54DSA(33)
MDF7-21S-2.54DSA(33)
Descarca: MDF7-21S-2.54DSA(33).pdf
MDF7-22D-2.54DSA(56)
MDF7-22D-2.54DSA(56)
Descriere: CONN RECEPT 22POS DOUBLE GOLD
Descarca: MDF7-22D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-22D-2.54DSA
MDF7-22D-2.54DSA
Descarca: MDF7-22D-2.54DSA.pdf
MDF7-22DP-2.54DSA
MDF7-22DP-2.54DSA