MDF7-16S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-16S-2.54DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-16S-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 16POS SINGLE TIN
Foi de date: MDF7-16S-2.54DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-16S-2.54DSA
Număr parc MDF7-16S-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 16POS SINGLE TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4805 pcs Fișa cu date MDF7-16S-2.54DSA.pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume *MDF7-16S-2.54DSA
H2561
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 16
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -