MDF6-8DP-3.5DSA(06)
HiroseHirose
MDF6-8DP-3.5DSA(06) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF6-8DP-3.5DSA(06)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP
Foi de date: MDF6-8DP-3.5DSA(06).pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF6-8DP-3.5DSA(06)
Număr parc MDF6-8DP-3.5DSA(06) Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2920 pcs Fișa cu date MDF6-8DP-3.5DSA(06).pdf
Voltaj 300V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie MDF6 Row Spacing - împerecherea 0.197" (5.00mm)
Pitch - Împerechere 0.138" (3.50mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 8 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.512" (13.00mm)
Culoarea izolației White Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata Connector Header Through Hole 8 position 0.138" (3.50mm) Ratingul curent -
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare 0.138" (3.50mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.220" (5.59mm) Contactați Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)