MDF6-4DP-3.5DS(06)
HiroseHirose
MDF6-4DP-3.5DS(06) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF6-4DP-3.5DS(06)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 4POS 3.5MM
Foi de date: MDF6-4DP-3.5DS(06).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF6-4DP-3.5DS(06)
Număr parc MDF6-4DP-3.5DS(06) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 4POS 3.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75173 pcs Fișa cu date MDF6-4DP-3.5DS(06).pdf
Voltaj 300V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie MDF6 Row Spacing - împerecherea 0.197" (5.00mm)
Pitch - Împerechere 0.138" (3.50mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 547-0270-0-06
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.445" (11.30mm) Culoarea izolației White
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.138" (3.50mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.138" (3.50mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.220" (5.59mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Copper Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF6-6DP-3.5DSA(06)
MDF6-6DP-3.5DSA(06)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 6POS 3.5MM DIP
In stoc: 101680 pcs
Descarca: MDF6-6DP-3.5DSA(06).pdf
RFQ
MDF6-6DP-3.5DS(05)
MDF6-6DP-3.5DS(05)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 6POS 3.5MM
In stoc: 50171 pcs
Descarca: MDF6-6DP-3.5DS(05).pdf
RFQ
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
MDF6-4DP-3.5DSA(06)
Descriere: CONN HDR 4POS 3.5MM DIP