MDF6-14DS-3.5C
HiroseHirose
MDF6-14DS-3.5C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF6-14DS-3.5C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT 14POS 3.5MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF6-14DS-3.5C
Număr parc MDF6-14DS-3.5C Producător Hirose
Descriere CONN RCPT 14POS 3.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164035 pcs Fișa cu date
Serie MDF6 Spațierea rândului 0.197" (5.00mm)
Pas 0.138" (3.50mm) ambalare Bulk
Alte nume 547-0079-5-00
H124169
MDF6-14DS-3.5C-ND
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 14 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 14 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.138" (3.50mm)