MA35-18P-2DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MA35-18P-2DS(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONNECTOR 18POS
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MA35-18P-2DS(71)
Număr parc MA35-18P-2DS(71) Producător Hirose
Descriere CONNECTOR 18POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6202 pcs Fișa cu date
Voltaj 200VAC terminare Kinked Pin, Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie MA35 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 588-0317-7-71
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 18
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.157" (4.00mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 2A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare 0.102" (2.60mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.138" (3.50mm) Contactați Finish Thickness - Post 118.1µin (3.00µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 118.1µin (3.00µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Header
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MA35-14P-2DS(51)
MA35-14P-2DS(51)
Producători: Hirose
Descriere: CONNECTOR 14POS
In stoc: 99033 pcs
Descarca: MA35-14P-2DS(51).pdf
RFQ
Producători: Hirose
Descriere: CONNECTOR 20POS
In stoc: 81663 pcs
Descarca: MA35-20P-2DS(51).pdf
RFQ
MA35-18P-2DS(51)
MA35-18P-2DS(51)
Descriere: CONNECTOR 18POS