JR21WCC-16
HiroseHirose
JR21WCC-16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JR21WCC-16
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Foi de date: JR21WCC-16.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JR21WCC-16
Număr parc JR21WCC-16 Producător Hirose
cantitate valabila 5525 pcs Fișa cu date JR21WCC-16.pdf
Tip Cable Clamp Dimensiune de filet M24x0.75
ecranare - Shell Size - Introduceți 21
Serie JR-W Placare Chrome
Alte nume *JR21WCC-16
HR989
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Material Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Caracteristici Clamp Screws, Gasket, Washer Diametru - exterior 1.062" (26.97mm)
descriere detaliata Black Connector Cable Clamp M24x0.75 21 Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.630" (16.00mm) Exit de cablu 180°