JR21RK-16P
HiroseHirose
JR21RK-16P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JR21RK-16P
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: JR21RK-16P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JR21RK-16P
Număr parc JR21RK-16P Producător Hirose
Descriere CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9220 pcs Fișa cu date JR21RK-16P.pdf
Voltaj 250VAC, 350VDC terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie JR
ambalare Bulk Alte nume 114-0522-7-00
H124126
JR21RK-16P-ND
Orientare Keyed Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Phenol Formaldehyde (PF) Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Ratingul curent 5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 78.7µin (2.00µm)
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.941" (23.90mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JR21RK-16S
JR21RK-16S
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER
In stoc: 10367 pcs
Descarca: JR21RK-16S.pdf
RFQ
JR21PK-16S(71)
JR21PK-16S(71)
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER
In stoc: 5162 pcs
Descarca: JR21PK-16S(71).pdf
RFQ
JR21RK-16PC
JR21RK-16PC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Descarca: JR21RK-16PC.pdf
JR21PK-16PC(71)
JR21PK-16PC(71)
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE