JR16WR-3PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JR16WR-3PC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JR16WR-3PC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE
Foi de date: JR16WR-3PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JR16WR-3PC
Număr parc JR16WR-3PC Producător Hirose Electric Co Ltd
Descriere CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5859 pcs Fișa cu date JR16WR-3PC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 1.6mm folosire Unshielded
Introduceți atribute IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie JR-W Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Black Alte nume *JR16WR-3PC
HR959
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Numărul de poziții 3
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Codul producătorului JR16WR-3PC Diametru mare furnizat 16
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE Curent - maxim / contact Threaded