IT1-252P/44-23H
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IT1-252P/44-23H
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului TRANSITION MODULE 252POS DUAL
Foi de date: 1.IT1-252P/44-23H.pdf2.IT1-252P/44-23H.pdf3.IT1-252P/44-23H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
28 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IT1-252P/44-23H
Număr parc IT1-252P/44-23H Producător Hirose
Descriere TRANSITION MODULE 252POS DUAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie IT1 Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tray Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 252 Tipul de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului -
Caracteristici Double Sided descriere detaliata 252 Position Connector Module, Center Strip Contacts Gold
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Module, Center Strip Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IT1-PICKER(1)
IT1-PICKER(1)
Producători: Hirose
Descriere: TOOL EXTRACTION
In stoc: 32927 pcs
Descarca: IT1-PICKER(1).pdf
RFQ
IT1-252P/44-23H(03)
IT1-252P/44-23H(03)
Producători: Hirose
Descriere: TRANSITION MODULE 252POS DUAL