HR30-7PB-10SC
HiroseHirose
HR30-7PB-10SC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HR30-7PB-10SC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Foi de date: 1.HR30-7PB-10SC.pdf2.HR30-7PB-10SC.pdf3.HR30-7PB-10SC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HR30-7PB-10SC
Număr parc HR30-7PB-10SC Producător Hirose
Descriere CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16741 pcs Fișa cu date 1.HR30-7PB-10SC.pdf2.HR30-7PB-10SC.pdf3.HR30-7PB-10SC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 7
Shell Material Polyphenylene Sulfide (PPS) Shell Finish -
Serie HR30 ambalare Tray
Alte nume HR1956
HR307PB10SC
Orientare Keyed
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Numărul de poziții 10
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
include 4 pcs - 2 pc Connector, 1 Backshell, 1 Spring Culoarea carcasei Black
Caracteristici Backshell, Strain Relief Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului - Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HR30-7P-12SC-T01
HR30-7P-12SC-T01
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG 12POS F CRIMP W/JIG
In stoc: 384 pcs
Descarca: HR30-7P-12SC-T01.pdf
RFQ
HR30-7P-12SC
HR30-7P-12SC
Producători: Hirose Electric Co Ltd
Descriere: CONN PLUG 12POS FEMALE CRIMP