HIF5.5A-GP34
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF5.5A-GP34
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN GUIDE PLATE
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
  • Mesaj
Specificațiile HIF5.5A-GP34
Număr parc HIF5.5A-GP34 Producător Hirose
Descriere CONN GUIDE PLATE Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 5350 pcs Fișa cu date
Serie - ambalare -
Alte nume 550-0054-7-00 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare - Caracteristici -
descriere detaliata CONN GUIDE PLATE Culoare -
Tipul de accesorii -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HIF5.5A-GP26
HIF5.5A-GP26
Producători: Hirose
Descriere: CONN GUIDE PLATE
In stoc: 4464 pcs
Descarca:
RFQ
HIF5.5A-GP60
HIF5.5A-GP60
Producători: Hirose
Descriere: CONN GUIDE PLATE
In stoc: 3427 pcs
Descarca:
RFQ
HIF4RAM-16D-3.18R
HIF4RAM-16D-3.18R
Descriere: CONN HOUSING 16POS 3.18MM
Descarca: HIF4RAM-16D-3.18R.pdf
HIF5-34D-2.54R
HIF5-34D-2.54R
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Descarca: HIF5-34D-2.54R.pdf
HIF5BG-GPA
HIF5BG-GPA
In stoc: 120 pcs
HIF5.5A-GP20
HIF5.5A-GP20
HIF4G-40P-3.18DSA
HIF4G-40P-3.18DSA
Descriere: CONN HOUSING 40POS 3.18MM