HIF4-40P-3.18DSA
HiroseHirose
HIF4-40P-3.18DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF4-40P-3.18DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONNECTOR BOARD 40 POS 3.18MM
Foi de date: HIF4-40P-3.18DSA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HIF4-40P-3.18DSA
Număr parc HIF4-40P-3.18DSA Producător Hirose
Descriere CONNECTOR BOARD 40 POS 3.18MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9667 pcs Fișa cu date HIF4-40P-3.18DSA.pdf
Voltaj 300V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF4 Row Spacing - împerecherea 0.125" (3.18mm)
Pitch - Împerechere 0.125" (3.18mm) ambalare Tray