HIF3BA-40P-2.54WA
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF3BA-40P-2.54WA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 40POS 2.54MM
Foi de date: HIF3BA-40P-2.54WA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HIF3BA-40P-2.54WA
Număr parc HIF3BA-40P-2.54WA Producător Hirose
Descriere CONN HDR 40POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8265 pcs Fișa cu date HIF3BA-40P-2.54WA.pdf
Voltaj 200V terminare Wire Wrap
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF3B Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 610-0768-2-00
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 40
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației - Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea -
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HIF3BA-40P-2.54W(88)
HIF3BA-40P-2.54W(88)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 40POS 2.54MM
In stoc: 7002 pcs
Descarca: HIF3BA-40P-2.54W(88).pdf
RFQ
HIF3BA-40PA-2.54DS(75)
HIF3BA-40PA-2.54DS(75)
Producători: Hirose
In stoc: 12777 pcs
Descarca: HIF3BA-40PA-2.54DS(75).pdf
RFQ
HIF3BA-40PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-40PA-2.54DSA(71)
Producători: Hirose Electric Co Ltd
Descriere: CONN HEADER 40POS 2.54MM