HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 26POS 2.54MM
Foi de date: HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Număr parc HIF3BA-26PA-2.54DS(85) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 26POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16187 pcs Fișa cu date HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
Voltaj 200V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF3B Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 610-0095-3-85
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.335" (8.51mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot, Mounting Flange
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.236" (6.00mm)