HIF3-40P-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF3-40P-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 40POS 2.54MM
Foi de date: HIF3-40P-2.54DSA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HIF3-40P-2.54DSA
Număr parc HIF3-40P-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN HDR 40POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7697 pcs Fișa cu date HIF3-40P-2.54DSA.pdf
Voltaj 200V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF3 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 562-0009-2-00
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 40
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Materialul de izolație -
Înălțimea izolației - Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Mounting Flange
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks descriere detaliata Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact -
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.236" (6.00mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere -
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HIF3-34CV(72)
HIF3-34CV(72)
Producători: Hirose
Descriere: COVER CASE CRIMPING SOCKET 34POS
In stoc: 9189 pcs
Descarca: HIF3-34CV(72).pdf
RFQ
HIF3-40P-2.54DS
HIF3-40P-2.54DS
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 40POS 2.54MM